Najrýchlejšia a najľahšia cesta k zubným implantátom

Najrýchlejšia a najľahšia cesta k zubným implantátom

- in O nás
2785
Komentáre vypnuté na Najrýchlejšia a najľahšia cesta k zubným implantátom

Ak ste človekom, ktorému záleží na tom, ako vyzerá jeho úsmev, tak by ste mali pravidelne navštevovať vášho zubára. Tak isto to platí aj pre deti. Tie by mali svojho dentálneho hygienika navštevovať ešte častejšie než dospelý človek.

Dentálnu hygienu by ste mali absolvovať aspoň dvakrát ročne. Toto tvrdenie je určite pravdivejšie, než niektorí tvrdia než, že dentálnu hygienu stačí absolvovať raz ročne. Dentálna hygiena je tým najdôležitejším preventívnym opatrením pred tvorbou kazu. Pravidelnou dentálnou hygienou môžeme predísť nie len zubnému kazu, ale zároveň dokážeme predísť zápalu ďasien. Zapálené ďasná môžu byť príčinou vypadávaniu zubov a zavedenia zubných implantátov.

Mali by deti chodiť na dentálu hygienu?

Možno by ste to ani nepovedali, ale dentálna hygiena je aj pre deti naozaj prospešná. Deti by mali dentálneho hygienika navštevovať už od útleho veku. Prvá návšteva sa odporúča po prerezaní prvých zúbkov. Mliečne zuby ovplyvňujú rast tých trvalých, preto by sa ich hygiena nemala zanedbávať. V neposlednom rade sa dieťa zbavuje strachu zo zubára.

 

About the author

You may also like

Bezplatná registrácia firmy a vytvorenie firemného profilu na sieti

V dnešnom digitálnom svete je pre úspešnosť podnikania