King of Pizza – rozvoz a donáška jedla v Bratislave

King of Pizza – rozvoz a donáška jedla v Bratislave

- in O nás
4487
0

V dnešnej hektickej dobe veľa krát zabúdame na pravidelnú stravu. Kvôli časovej tiesni veľa krát vynecháme obed, ktorý predstavuje najdôležitejšie jedlo za deň. No to vie asi každý z nás. Existujú teda dve možnosti. Buď si jedlo pripravíme doma alebo si ho objednáme, resp. sa najeme v reštaurácií. Pokiaľ aj vy uprednostňujete druhú možnosť, je dôležité vybrať si spoľahlivú donášku jedla, ktorá pripraví jedlo z tých najčerstvejších surovín.

Chutné a čerstvé jedlo, mňam!

Donáška a rozvoz jedla King of Pizza pôsobí v Bratislave a momentálne patrí medzi najobľúbenejšie prevádzky v tejto lokalite. King of Pizza pripravuje jedlá z prvotriednych ingrediencií, pričom polotovary a konzervanty nie sú v žiadnom prípade súčasťou kuchyne! Cieľom je poskytnúť zákazníkom skutočne chutné jedlo – pizzu, burgre, wrapy či šaláty. Obedové menu sa rozváža od 11:00 do 14:00, a to v rámci Bratislavy a okolia. Verní zákazníci, gastronomické želania a rýchle dodanie sú len niektoré z predností, ktoré nás „poháňajú“ vpred. Zákazníci tiež môžu využiť rôzne akcie, ktoré donáška pravidelne poskytuje.

Ak raz ochutnáte, ostanete verní …

Pizza je pripravená z čerstvého a tenučkého cesta, ktoré svojou chuťou pripomína pravú taliansku pizzu. Na výber máte z rôznych druhov, takže je len na vás, či si objednáte klasiku alebo niečo rozmanitejšie. Burgre sú pripravené z chrumkavých žemlí a šťavnatého mäsa – kuracie či hovädzie, výber je len na vás. Ak ste zástancom zeleninových šalátov, váš výber určite neoľutujete. Tie sú pripravené z čerstvých surovín a dresingu, ktorý vás svojou chuťou proste dostane! Ak vás „pochytí“ hlad a vy nebudete vedieť, čo na obed, jednoznačne vyskúšajte donášku King of Pizza. Tá sa riadi heslom: „Bola to láska na prvé sústo a na celý život.“

Autorské právo: bhofack2 / 123RF Reklamní fotografie

 

Leave a Reply

You may also like

Bezplatná registrácia firmy a vytvorenie firemného profilu na sieti

V dnešnom digitálnom svete je pre úspešnosť podnikania