Teplo na verande pri plynovom ohrievači

Teplo na verande pri plynovom ohrievači

- in domácnosť a bývanie
2188
Komentáre vypnuté na Teplo na verande pri plynovom ohrievači
Teplo na verande pri plynovom ohrievačiTeplo na verande pri plynovom ohrievači

Ľudia, ktorí majú pri svojom dome terasu alebo záhradnú pergolu, altánok, párty stan alebo podobnú vonkajšiu stavbu, ktorú využívajú počas celej sezóny na stretnutia s rodinou a priateľmi, grilovanie, opekačky a možno aj narazenie sudu piva, určite nie sú radi, že im chladné počasie prekazí radosť. Vonkajšiu sezónu si však môžeme výrazne predĺžiť, ak si zaobstaráme plynové sálavé vykurovacie teleso, ktoré dokáže dokonale vyhriať tento vonkajší priestor.

Termoelektrické plynové sálavé ohrievače sú vhodné na vykurovanie vonkajších priestorov alebo dobre vetraných priestorov, pretože tu na rozdiel od interiéru nie je problém so spaľovaním plynu (propán-bután). Nielenže nám bude v blízkosti ohrievača príjemne teplo aj v zime, ale jeho atraktívny dizajn v kombinácii nehrdzavejúcej ocele a hliníka prinesie do nášho prostredia aj celkom nový moderný rozmer. Široký výber nájdete na www.hawaj.sk .

Zariadenia plynových žiarič

Každý tepelný žiarič má nastaviteľný výkon v rozsahu 5 – 12 kW. Žiariče sú vybavené zapaľovaním PIEZO pre jednoduché a bezpečné zapálenie. Na zvýšenie bezpečnosti sú plynové ohrievače vybavené ventilom, ktorý automaticky preruší prívod plynu v prípade pádu radiátora. Každý plynový žiarič má kolieska, takže nie je ťažké ani nebezpečné ho na dané miesto priniesť alebo odviezť. Súčasťou balenia je pripojovacia hadica, svorky a regulačný ventil. Zdrojom energie je 5 alebo 10 kg PB fľaša, ktorá sa vloží do stojana plynového radiátora. Spotreba plynu závisí od nastavenia výkonu. Plynový radiátor dokáže dosiahnuť tepelnú pohodu vo svojom okolí do dvoch minút.

Bezpečnostné opatrenia

Tak ako každý otvorený oheň, aj plynový radiátor si vyžaduje určité bezpečnostné opatrenia. To znamená, že radiátor musí byť umiestnený v dostatočnej vzdialenosti od horľavých predmetov, môžu sa používať len kvalitné a nepoškodené plynové fľaše a musí sa skontrolovať, či sú ventil a uzáver v dobrom stave. Vyhrievaný priestor nesmie byť nikdy úplne uzavretý.

Technické špecifikácie plynovej tepelnej lampy Etna nájdete TU. Etna sa dodáva v dvoch škatuliach, z ktorých jedna obsahuje celé telo a druhá reflexný dáždnik. Inštalácia nie je náročná, podľa návodu, ktorý je súčasťou balenia, ju určite zvládne každý.

Plynový radiátor Rondo má pyramídový tvar v atraktívnom dizajne z nehrdzavejúcej ocele. Horiaci plameň vo vnútri trubice zo žiaruvzdorného skla je fascinujúcim dizajnovým doplnkom.

Plynová teplovzdušná turbína GÜDE GGH 10 INOX je ľahký a ľahko ovládateľný plynový vykurovací ventilátor v atraktívnom dizajne z nehrdzavejúcej ocele.

You may also like

Bezplatná registrácia firmy a vytvorenie firemného profilu na sieti

V dnešnom digitálnom svete je pre úspešnosť podnikania