MôjAltánok.sk – najväčší výber záhradných domčekov a altánkov

MôjAltánok.sk – najväčší výber záhradných domčekov a altánkov

- in domácnosť a bývanie
2794
Komentáre vypnuté na MôjAltánok.sk – najväčší výber záhradných domčekov a altánkov

Už dlhší čas uvažujete nad tým, že by ste svojej záhrade dopriali nejakého nového člena v podobe domčeka či altánku ale stále sa neviete rozhodnúť? Prípadne ste sa už rozhodli ale neviete nájsť toho správneho predajcu? Ste na správnom mieste.

Kto sme?

Sme mladá dynamická firma, ktorá sa zaoberá predajom a montážou rôznych produktov. V našej ponuke nájdete záhradné domceky, záhradné altánky, drevené garáže, sauny ale i poschodové chaty. Touto činnosťou sa už zaoberáme viac ako 10 rokov a neustále sa snažíme zdokonaľovať vo svojej práci. Najdôležitejší sú pre nás zákazníci. Preto kladieme dôraz na komunikáciu, vzájomnú kooperáciu a dobré vzťahy aj po ukončení spolupráce. Spokojný zákazník je pre nás po montáži najväčšia odmena za dobre vykonanú prácu.

Aké drevo používame?

Všetky naše záhradné domceky sú vyrobené vysoko kvalitného a digitálne spracovaného škandinávskeho smreku alebo sibírskej borovice. Táto drevina je 2x hustejšia a odolnejšia voči vonkajším vplyvom ako tunajšie smreky a borovice. Tým je zaručená aj prirodzene dlhšia životnosť samotných produktov. Záhradné altánky majú nosné stĺpy robené z lepeného dreva, čím sa zabráni ich prasknutiu a pokrúteniu.

Za kvalitu ručíme

Náš vyškolený personál používa kvalitné náradie vďaka čomu je priebeh samotnej montáže bezproblémový. 90 percent našich produktov zvládneme postaviť v priebehu jedného dňa. Na produkty poskytujeme záruku 3 roky. Na fínsky asfaltový šindeľ dokonca 15 rokov.

Ekofirma – myslíme na prírodu

Ako firma, ktorá pracuje s drevom myslíme aj na ekológiu. 2x ročne sa venujeme výsadbe mladých stromčekov. Za každý predaný produkt ich vysadíme 10 kusov.

Prečo si vybrať práve nás?

Na trhu je viacero predajcov, no my sa snažíme byť najlepší v každom ohľade. Snažíme sa dosiahnuť vrchol slovenského trhu v našej oblasti. S ochotou poradíme, vysvetlíme a odpovieme na každú otázku, ktorú nám zákazníci položia. Najviac však o nás hovoria recenzie našich zákazníkov, ktorí nám ju radi nechajú na našich stránkach aby tak poradili pri výbere možno práve aj vám. Keď zahradny altanok, tak jedine od MôjAltánok.sk!

You may also like

Bezplatná registrácia firmy a vytvorenie firemného profilu na sieti

V dnešnom digitálnom svete je pre úspešnosť podnikania