4 drobné darčeky, ktorými u ženy vždy zabodujete

4 drobné darčeky, ktorými u ženy vždy zabodujete

- in O nás
2694
Komentáre vypnuté na 4 drobné darčeky, ktorými u ženy vždy zabodujete

Niekedy je treba vyžehliť menší problémik,  inokedy má vaša milovaná meniny či oslavujete výročie prvej pusy. Vždy je skrátka dôvod potešiť sa navzájom a obdarovať sa milým malým prekvapením.

Čo hmotné poteší každú ženu bez ohľadu na dôvod obdarovania? Tieto štyri drobnosti rozhodne áno…

  1. Parfum nikdy nesklame

Nie vždy je všetko o drahých zlatých náramkoch na ruku. Aj dobrý, kvalitný parfum je záruka úspechu a radosti každej ženy. Pravdaže, radosť a váš úspech porastie, ak sa trafíte do správnej vône. Ak si nie ste celkom istí, aké vône preferuje vaša drahá, požičajte si nejaký flakón z jej poličky, prípadne si nechajte poradiť v parfumérii. Dôležité je vždy staviť na kvalitu a prirodzenosť.

  1. Kozmetický balíček

Každá kozmetická značka ponúka množstvo rôznorodých výrobkov, ideálne, ak sú zabalené v krásnom balíčku. Tých je pravdaže v obchodoch najviac, doslova nepreberne najmä v predvianočnom období, ale aj počas roka sa dá nájsť dobrý balíček s fajn kozmetikou. Buď šampón s kondicionérom a olejom na vlasy, alebo balíček dekoratívnej kozmetiky,  v každom prípade, ak je to darované z lásky, zaručene poteší a aj sa zíde.

  1. Dostupný oceľový šperk

Nie je všetko zlato čo sa blyští, aj trendy náušnice z chirurgickej ocele vedia rozjasniť ženskú tvár. Nevešajte preto hlavu, ak máte finančné suchoty, na trhu je množstvo krásnych a cenovo dostupných šperkov, ktoré ženám pristanú a vás nedonútia sa zadlžiť.

Áno, je to práve populárna chirurgická oceľ a prstene, retiazky, vlastne čokoľvek lesklé z nej, čím ženy málokedy pohrdnú.

A viete, čo je na oceľových šperkoch najlepšie? Že sa v ich počte nemusíte nijako obmedzovať.

  1. Kabelka neurazí

Kabelka je vynikajúci darček pre ženu, pravdaže, ak sa trafíte do jej štýlu a vkusu. Ale keďže väčšina žien nemá kabeliek nikdy dosť, ak pôjdete po overenej klasike, dobrej značke a neutrálnych farbách, nemôžete neuspieť. Výhodou kabeliek naviac je, že neriešite veľkosť, takže nehrozí žiadne fiasko. Jednoducho kúpte to, čo by sa jej asi mohlo páčiť. A máte to.

 

You may also like

Bezplatná registrácia firmy a vytvorenie firemného profilu na sieti

V dnešnom digitálnom svete je pre úspešnosť podnikania